poniedziałek, 30 listopada 2015

To już 6 lat!

Dziś nasza kochana księżniczka kończy 6 lat! Kiedy to zleciało... 

Zdecydowanie dla Majki to był dobry dzień :) Gdzie nie poszliśmy to Majkut dostawał coś pysznego, a pańcia nie protestowała! Do tego tyyyle niespodzianek w domu...

Po raz pierwszy skusiłam się na Pakę Zwierzaka. Z natury jestem osobą, która lubi wiedzieć co kupuje. Tym razem jednak postanowiłam kupić dla Majki Urodzinową Pakę Zwierzaka, głównie dlatego, że na każde urodziny moich psiaków piekę im torty. Tym razem wiedziałam, że nie wyrobię się czasowo i moje wyrzuty sumienia popchnęły mnie do zakupu, gdyż jedyną rzeczą która wiadomo, że będzie w Urodzinowej Pace Zwierzaka jest właśnie tory od Lolo Pets. 

Nie sądziłam, że wyczekiwanie Paki jest tak emocjonujące ;) A już czekanie na "imprezę urodzinową" żeby ją otworzyć... Paka przyszła w piątek, więc czekałam 3 dni do poniedziałku - Majki urodzin. Nie wiem ile razy weszłam do pokoju w którym była Paka, podnosiłam ją i mówiłam, że przecież Majka nie będzie wiedziała, że to jeszcze nie jej urodziny. Ale nie zmiękłam i doczekałam do poniedziałku... rana ;)


Po otworzeniu Majka wyczuła wszystkie pyszności


Jako że jest wielkim łasuchem największe wrażenie zrobiły na niej ciasteczka od Pieskarni, które postanowiliśmy otworzyć jako pierwsze.


Jej wzrok mówi sam za siebie - smakowite!
Poza tym w Pace były smakołyki - paski mięsne od e-pies, Lamb Stick od Planet Pet, próbka karmy Naturea, które zostawiamy na później, kokarda od Malina Crafts - w piękne pingwiny, które myślę, że bardziej będą pasowały N-Ginowi (jako mucha) - w niebieskim Majce nie do twarzy ;)


oraz Comfy Mint Dental Stick - patyk do gryzienia do którego zakupu przymierzałam się od jakiegoś czasu po pierwsze ze względu na zapach, który podczas żucia odświeża oddech psiakom. Zarówno Majka jak i N-Gine uciekają od wszystkich zabawek pachnących miętką. Zabawki od Comfy po prostu uwielbiają. Potrafią je memlać godzinami i co najważniejsze bez większego uszczerbków - nasza wcześniejsza kość Comfy Mint Dental Bone - kostka do żucia, którą otrzymaliśmy z prenumeratą Dog&Sport ma się całkiem dobrze :) Po drugie Majka kocha patyki, których staramy się unikać, szczególnie od kiedy jest N-Gine - torpeda, nie mający litości dla rzeczy martwych podczas aportu. Mieliśmy sztucznego patyka, który jednak został dość mocno zgryziony i porobiły się straszne zadziorki raniące Majkowy pysk. Dziś już testowaliśmy naszego nowego patyka, który jest świetny, zobaczymy jak z wytrzymałością, ale Majka go polubiła więc już ma duży plus.

No i oczywiście wspomniany wcześniej tort od Lolo Pets


Dopóki tort był w kartoniku Majka nie była nim bardzo zainteresowana, jednak po rozkrojeniu na pół i podaniu obu psiakom - zajadały ze smakiem


W tym roku zaszalałam i dodatkowo Majka dostała ode mnie trzeszczącą piłkę JW Pet Crackle Heads Ball - Majka od małego uwielbia bawić się pustymi plastykowymi butelkami - jednak jak na razie zainteresowania z jej strony brak, za to N-Gine ją pokochał, oraz Hartz Run n Romp - kurczakowy aport, który bardzo polubiła, myślę, że ta zabawka nie przetrwa za długa, ale sam fakt, że Majka czymś się bawi sama z siebie jest zadowalający.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz